Ďalšie rokovanie Piešťanského zastupiteľstva plné napätia a rozporov

29.6. sa v Piešťanoch konalo ďalšie rokovanie mestského zastupiteľstva. Ten, kto ho mohol sledovať v televízii Piešťany musel byť prekvapený akým spôsobom prebiehalo. Pripomínať môže súčasnú národnú radu a spory opozície s koalíciou. Program tohto zastupiteľstva bol výrazne užší ako malo májové rokovanie preto sa očakávalo, že bude aj výrazne kratšie a bezproblémové. Napriek tomu atmosféra nebola vôbec príjemná a dohoda na riešeniach sa hľadala veľmi ťažko. Zdá sa, že nástup druhého viceprimátora Tomáša Hudcoviča nepriniesol efekt konštruktívnych a pragmatických riešení problémov, ktorý sa očakával. Na zastupiteľstve vystúpili obyvatelia mesta ale aj niektorí poslanci, ktorí už na začiatku žiadali vedenie mesta a všetkých poslancov, aby medzi sebou navzájom nebojovali ale konštruktívne pracovali.
Program posledného zastupiteľstva pozostával z dvadsiatich dvoch bodov a rokovalo sa do neskorých večerných hodín. Jeden z najbúrlivejších bodov bol bod číslo 2. Plnenie uznesení a interpelácií, na ktorom vystúpilo niekoľko poslancov a pre vedenie mesta to bola zaťažkávacia skúška pre celé rokovanie.
O najdôležitejších bodoch, ktoré sa prejednávali na tomto zasadnutí vás budeme informovať a celý priebeh zastupiteľstva si môžete pozrieť na webovej stránke TV Piešťany.