Jarmok vo Veľkých Kostoľanoch potešil všetkých

V sobotu prvý septembrový víkend sa vo Veľkých Kostoľanoch konal jarmok. Tradične s pestrým programom a súťažami pre deti. Tie moderoval sám starosta obce. V priestore za domom kultúry bolo pre ľudí pripravených veľa stánkov s občerstvením ale aj s rôznymi výrobkami z kovu, prútia, dreva a hliny. Pre deti obec zabezpečila kolotoče, ktoré plnili svoju úlohu až do neskorých hodín. Deťom sa jarmok určite páčil. Tento rok jednou z hlavných foriem ich zábavy bolo vzájomné sprejovanie ale príležitostí na inú zábavu bolo naozaj dosť. O jarmok bol teda záujem zo všetkých strán a podarilo sa aj počasie. Starosta obce Veľké Kostoľany Gilbert Liška všetku prípravu ale aj priebeh zhodnotil jednoznačne pozitívne.
A páčilo sa nie len deťom ale aj dospelým. Súčasťou jarmoku boli aj súťaže pre gurmánov. Na jarmoku vystúpili dychová hudba Drahovčanka, Borovienka, skupina Relax Duo, Duo Vlada Skočíka – JUMP, Black Band, Top Stars. Najväčším hudobným ťahákom bol ale pravdepodobne Peter Bažík, ktorého ste mohli pred niekoľkými rokmi prvý krát vidieť na jednej slovenskej talentovej súťaži. Na jarmoku vo Veľkých Kostoľanoch nebol prvý krát.
Vydarená zábava trvala až do neskorých nočných hodín. Všetci návštevníci odchádzali spokojní. Veríme, že sa stretneme aj nabudúce na ďalšom ročníku tohto skvelého podujatia.