Zumba pre Kristínku

Dňa 24. septembra 2016 sa od 15. do 18. hodiny v ADELI Medical Centre uskutoční športové podujatie Zumba pre Kristínku. Výťažok z podujatia použijú rodičia Kristínky Hattalovej na pokrytie nákladov súvisiacich s jej liečbou v medzinárodnom rehabilitačnom centre ADELI  v Piešťanoch.

Podujatie, ktoré zorganizoval Kristínkin otec, podporili nielen vynikajúce zumba inštruktorky – Katarína Augustineková, Marcela Šimonová, Táňa Mesárošová a DJ Palli, ale aj mnoho partnerov, ktorí venovali ceny do žrebovania. Pre všetkých, ktorí sa rozhodnú Kristínku podporiť, je  tak  okrem športového zážitku pripravené aj žrebovanie o super ceny.

Kontakty:

Organizátor podujatia: Richard Hattala, otec Kristínky, 0915415343, hattala@post.sk

 Nadácia ADELI: Mgr. Miriam Juhanesovičová, 0905409570, juhanesovicova@nadaciaadeli.sk

Viac o Kristínke: 

Kristínka sa narodila pred pätnástimi rokmi s diagnózou DMO. Absolvovala veľa vyšetrení, liečení a rehabilitácií. Veľký zlom nastal, keď jej rodičia objavili ADELI Medical Centrum v Piešťanoch. Tu počas prvých dvoch pobytov nabrala silu a kondíciu a skamarátila sa s terapeutmi a lekármi. Na konci tretieho pobytu v ADELI sa Kristínka pri pozeraní televízie z ľahu sama posadila. Na ďalšom pobyte skúšala chodiť v špeciálnom ADELI obleku po telocvični a chodbách. Vtedy všetci pochopili, že by to s chodením naozaj išlo. Kristínka potrebuje pobyty    v ADELI opakovať, aby mohla robiť ďalšie pokroky a jedného dňa byť aspoň trochu samostatná.

Viac o možnostiach pomoci pre Kristínku sa dočítate na stránke: www.nadaciaadeli.sk

kristinka-hattalova

zumba2