Projekt CASHBACKcity Piešťany začína losovaním v DOMOSSe!

Tento týždeň sa spúšťa v Piešťanoch projekt s názvom CASHBACKcity Piešťany, ktorý je zameraný na to, aby obyvatelia Piešťan a priľahlých obcí mali možnosť nakupovať výhodnejšie, ako doteraz. CASHBACK totiž v tomto projekte znamená doslovne „Peniaze späť z každého nákupu“. Cieľom tohto projektu teda je, aby aj Piešťanci mali možnosť nakupovať výhodnejšie vo viacerých obchodoch a prevádzkach v meste ale aj na celom Slovensku. V skutočnosti budú mať obyvatelia Piešťan prostredníctvom projektu CASHBACKcity možnosť nakupovať lacnejšie v takmer 50-tich krajinách sveta ale prioritou je v tomto čase ľuď om priblížiť aktuálne nákupné možnosti, ktoré majú v Piešťanoch a blízkom okolí. Aj za týmto účelom do tohto projektu vstúpila Televízia Piešťany a Televízia Karpaty. Zistíte totiž, že aj sledovaním televízie môžete dostávať užitočné informácie, ktoré vám v konečnom dôsledku ušetria vaše peniaze. Samozrejme, ak využijete možnosti, ktoré vám poskytuje projekt CASHBACKcity Piešťany a stanete sa majiteľom karty CASHBACKcard, ktorá vám umožní nakupovať výhodnejšie približne v 90-tich prevádzkach v rámci mesta a blízkeho okolia. Preto neváhajte a oslovte jednu zo spomínaných televízií a vydáme vám &uacut e;plne novú kartu, s ktorou budete môcť nakupovať tak, že vám na viacerých miestach vrátia časť peňazí z vášho nákupu a ešte môžete aj niečo vyhrať.

V rámci projektu CASHBACKcity Piešťany sa tento týždeň uskutoční Vianočná súťaž „NAKUPUJ a VYHRAJ 100 EUR“. Podmienkou účasti v tejto súťaži a na niekoľkých losovaniach je uskutočnenie nákupu s kartou Lyoness alebo CASHBACKcard u niektorého z CASHBACK partnerov v Piešťanoch. Nakupujúci týmto nákupom získa časť peňazí späť ale zároveň aj možnosť zapojiť sa do súťaže a vyhrať množstvo cien od partnerov vo svojom meste.  Zákazník môže vyhrať až v piatich losovaniach, a tak si spríjemniť vianočné obdobie. Súťaž sa zaÄ ína tento týždeň a posledné losovanie bude 23.12. Každý týždeň bude jedno losovanie u jedného z partnerov projektu CASHBACKcity. Už teraz sa nemusíte báť toho, že by ste nemali kde nakupovať. Partnerov tohto projektu je v Piešťanoch dostatok. Ide o predajne, v ktorých už dnes určite nakupujete a služby, ktoré využívate. Nevedeli ste ale, že ste mali možnosť v týchto prevádzkach nakupovať výhodnejšie. V nasledujúcich dňoch vám prinesieme presné informácie o prevádzkach, kde môžete nakupovať s CASHBACKcard, kde súťažiť ale aj o cenách, ktoré môžete získať.

Kde a kedy bude prvé losovanie? Losuje sa už tento piatok o 17:00 hod. v predajni DOMOSS na Bratislavskej ulici. Podmienky losovania sú jednoduché – zákazník nakúpi s kartou u partnera projektu, vyplní lístok a je v hre o hodnotné ceny. Podrobnejšie informácie o podmienkach losovania nájdete na www.tvkarpaty.sk, pod touto reportá žou. Tešíme sa na vás.