Deň otvorených dverí na Strednej odbornej škole záhradníckej v Piešťanoch

[evp_embed_video url=“http://ftp.tvkarpaty.sk/2016/12_december/Z_51_dvere_zahradnicka_piestany_oprava.mp4″ template=“mediaelement“]

8. decembra Stredná odborná škola záhradnícka v Piešťanoch organizovala deň otvorených dverí, počas ktorých sa záujemcovia mohli dozvedieť o štúdiu, o škole všetko na čo boli zvedaví a na vlastné oči vidieť nielen školské priestory, skleníky, ovocné sady, ale aj výsledky aktivít súčasných študentov.
Cieľom školy je utvrdzovanie teoretických vedomostí v praxi, tak aby boli vyzbrojení do svojho profesijného života, veľký počet žiakov absolvuje prax v zahraničí a v neposlednom rade škola každoročne získava množstvo ocenení na renomovaných flóristických súťažiach.
Ak milujete kvety, prírodu, ste kreatívny typ a stojíte na križovatke kam ďalej po ukončení základnej školy, možno táto škola je váš správny krok do najbližších štyroch rokov.
SOŠ záhradnícka v Piešťanoch žije v čulom kontakte s verejnosťou aj prostredníctvom predaja svojich produktov.
Návštevníkov dňa otvorených dverí najviac zaujímali otázky uplatnenia absolventov v praxi, na vysokých školách alebo v zahraničí.
Deň otvorených dverí síce skončil, však dvere školy sa pre záujemcov určite nezavreli. Záujemcovia o štúdium môžu prísť aj v inom termíne po telefonickom dohovore. Ste srdečne vítaní!