Vianočný koncert vo Veľkých Kostoľanoch

[evp_embed_video url=“http://ftp.tvkarpaty.sk/2016/12_december/Z_53_vanocny_koncert_kostolany.mp4″ template=“mediaelement“]

Výbuch mladíckej radosti, známych melódii od svetoznámych rockových skupín 70-tych, 80-tych rokov ako i vianočné melódie, to všetko ste mohli zažiť v nedeľu 18. decembra v Kultúrnom dome vo Veľkých Kostoľanoch. Príčinou bol koncert troch sólistiek La Gioia Divas, ktoré spojili hlasy a vtiahli tak naplnenú sálu do radostného očakávania Vianoc.

Zaujímavosťou tejto speváckej trojice je, že sú všetky absolventkami niektorej zo známych speváckych súťaží. Natália Hatalová SuperStár, Terézia Králiková Česko Slovensko má talent a Ivanna Bagová Hlas Česko Slovenska. Dámy z La Gioia Divas sa vo Veľkých Kostoľanoch na vianočnom koncerte predviedli v takomto zoskupení prvý krát, preto sme sa ich spýtali, kedy a ako začínajú vnímať Vianoce ony.

Po koncerte čakalo občanov aj príjemné prekvapenie v zákulisí.

Nuž zašli sme teda za gazdinkami i gazdami a popýtali sme sa na ich recept na tie správne Vianoce, aké ingrediencie života dokážu navodiť čaro vianočných chvíľ.

Vianočný koncert vo Veľkých Kostoľanoch naozaj splnil svoj účel. Naladil divákov na hodnoty, ktoré tie skutočné Vianoce dotvárajú:  radosť zo stretnutia, harmónia, pokoj, blízkosť a láska zviditeľnená vo vzájomnom obdarovaní.