POZEMKY a RODINNÉ DOMY vo VRBOVOM

[evp_embed_video url=“http://ftp.tvkarpaty.sk/2017/reality/AB_pozemky_vrbove_oprava.mp4″ template=“mediaelement“]

Informácie: 0950 45 45 96, realitytv@centrum.sk

Šípkovec je novovybudovaná ulica vo Vrbovom, ktorá prináša súčasné mestské bývanie do pokojného a zeleného prostredia. Vrbové je mestečko so 6 000 obyvateľmi poskytujúce kompletnú občiansku vybavenosť a infraštruktúru, vzdialené len 10 km západne od svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany. Šípkovec sa nachádza v pešej vzdialenosti od centra, všetko potrebné budete mať v dosahu aj bez auta. Slepá ulica zároveň ponúka bezpečie, pokoj a oddych – stromy, otvorené priestranstvo lúky na kopci, a po pár metroch aj čľapkanie vody v potoku.

V rámci projektu bolo na ulici Šípkovec vytvorených 28 samostatných stavebných pozemkov pre rodinné domy. V súčasnosti je lokalita zo strany investora kompletne dokončená a plne prispôsobená na modernú výstavbu vrátane nasledovných sietí: elektrika, kanalizácia – dažďová, splašková (delená), plyn, optické káble – internet, TV, telefón, pevná linka, komunikácie – cesta, chodník, verejné osvetlenie (LED lampy), vodovod.

Štandard

Všetky pozemky sú pripravené k okamžitej výstavbe. Ku každému pozemku sú zo strany geodeta vypracované nasledovné podklady: digitálne zameraný pozemok, vytýčenie všetkých IS, polohopisné a výškopisné zameranie vstupu na pozemok (vjazd pre auto), ako aj samotný pozemok. Hranice všetkých pozemky sú zároveň v teréne vytýčené (kolíkmi).. Okrem pozemkov je možné kúpiť aj dokončené vzorové rodinné domy v prevedení holodom (pozemok 27) alebo štandard (pozemok 28).

Dátum začiatku výstavby: Apríl 2014 Počet: 28
Dátum ukončenia výstavby: August 2016 Výmera: 391 – 740 m²
Aktuálny stav projektu: dokončené

Novinka: znížená cena pozemkov na 59 €/m2

P-AB-1   ………    INFORMÁCIE na 0907 725 153 !