Zrekonštruovaný rodinný dom v DRAHOVCIACH – 2 samostatné bytové jednotky

Informácie: 0950 45 45 96, realitytv@centrum.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom s predzáhradkou a pekným pozemkom v obci Drahovce, vzdialenej 9 km od Piešťan. Celková výmera pozemku je 667 m², zastavaná plocha 180,58 m² a úžitková plocha domu je 123 m². Pôvodná tehlová stavba je zo 60-tych rokov, má betónové základy. Hrúbka obvodových stien je 45 cm. Dom bol rozšírený o prístavbu a skolaudovaný v r. 1976. Sedlová strecha prešla rekonštrukciou v r. 2011 a je pokrytá sčasti plechovou krytinou a sčasti pálenou škridlou. Vonkajšia fasáda a vnútorné omietky sú vápennocementové hladké. Pod lahy obytných miestností tvorí laminátová podlaha, v kúpeľni a vo WC je keramická dlažba. Dve predné obytné miestnosti majú pôvodné podlahy. Kúpeľňa je s vaňou aj so sprchovým kútom, wc je samostatné. Bol zrealizovaný keramický obklad vane a tiež obklad za kuchynskými linkami. Okná sú plastové so žalúziami.

Dom je suchý, slnečný, čiastočne podpivničený a dispozične pozostáva zo vstupnej časti, 2 predsiení, 4 izieb, 2 kuchýň, 2 špajzí, kúpeľne, samostatnej toalety, pivníc, skladového priestoru a garáže. Orientácia hlavných miestností je JZ – JV.

Dom je možné využiť aj na dvojgeneračné bývanie a rozdeliť ho na 2 bytové jednotky – každú so samostatným vchodom, s nasledovnými dispozíciami:

  1. bytová jednotka:

3 izby, predsieň, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, toaletou a bidetom

  1. bytová jednotka:

izba, kuchyňa, špajza + dispozícia k dobudovaniu ďalšej kúpeľne s toaletou

Ohrev vody zabezpečuje el. zásobníkový ohrievač, vykurovanie je plynové obecné, s alternatívou vlastného kúrenia na tuhé palivo. Na dvore je vlastná studňa, žumpa s objemom 10 m3 a k dispozícii je aj obecný vodovod a plyn. V dome je garáž a k dispozícii parkovacie miesta vo dvore.

Pozemok je slnečný, dvor je zatrávnený a udržiavaný. Dispozícia pozemku poskytuje dostatočný priestor na stavbu ďalšieho domu so zachovaním a využitím aktuálneho domu, prípadne vybudovanie väčšej garáže, dielne, či záhradného altánku s krbom.

Výhodou ponúkanej nehnuteľnosti je lokalita v tichej a pokojnej časti mimo hlavnej cesty, výborná dostupnosť a nepochybne vstupná šírka a celková výmera pozemku. LV je bez tiarch, dom je kúpou voľný.

V obci Drahovce je dostatočná občianska vybavenosť, obecný úrad, pošta, kultúrne zariadenie, škola, zdravotné stredisko, reštaurácie a základná sieť obchodov, železničná stanica, autobusové spojenie.

V prípade akýchkoľvek otázok, cenovej protiponuky, či dohodnutia termínu obhliadky nás neváhajte kontaktovať 0950 45 45 96.

D-AB-3