Jar v Záhradnom centre -CHARVÁT

[evp_embed_video url=“http://ftp.tvkarpaty.sk/2017/02_februar/DV_Charvat_jar_2017_oprava.mp4″ template=“mediaelement“]

Jar vlieva silu do prírody i záhradníkov, aranžérov, milovníkov krásy, čistoty a estetiky. Ak patríte medzi tých, ktorí milujú jar a jej sviatky nepochybne navštívte Záhradné centrum -Charvát. Potrebujete poradiť, ktoré semienka už treba vysadiť, alebo akým hnojivom podporiť pôdu v záhradke či v črepníkoch? Alebo sa už teraz obávate škodcov v záhradke, dome, či byte? Aj v tejto chúlostivej oblasti vám poskytnú užitočnú radu naše šikovné predavačky.
Ak vaše staré náradie doslúžilo, alebo si tento rok chcete po prvýkrát vysúkať rukávy a zveľadiť, vyčistiť priestor pred vašim domom či bytovkou, máme pre vás prichystaný široký výber záhradného náradia a šikovných pomôcok, ktoré určite oceníte pri práci. Vaša skalka po tuhej zime možno potrebuje nové farby. Široký výber trvaliek alebo jarných kvetov od narcisov, hyacintov cez skalničky, to všetko vám pripravíme a zabalíme podľa vášho priania. Ani rôznorodé bytové kvety nechýbajú v našej ponuke.
Chystáte sa na oslavu a radi by ste všetko vybavili na jednom mieste? Od darčeka, kvetov, pohľadnice až po výzdobu? Nech sa páči. Naše aranžérky vám pripravia všetko podľa vašich predstáv. Rezané kvety vám naaranžujú na počkanie. Vy si v medzičase môžete vybrať dobré vínko, alebo darček, čo poteší dušu. Prípadne vyberiete pohľadnicu, ktorá najviac bude korešpondovať so sviatkom, na ktorého oslavu sa už tešíte.
Alebo vás čakajú menej šťastné chvíle a potrebujete kyticu či veniec na pohreb? Aj pre tieto smutné momenty sme pre vás pripravený so širokým sortimentom kondolenčných aranžmánov či smútočných dekoračných predmetov.
Veľká noc a s ňou spojené symboly jari určite potešia každú dobrú gazdinku. Čakajú vás všelijaké typy a druhy vajíčok, kraslice, zajačikovia, kuriatka z rôznych materiálov. Alebo chcete oživiť jarné stolovanie a prestieranie v nových, živých farbách? Máte radi pekné dekorácie, ktoré vlejú slnko do vášho obydlia? Chcete, aby to u vás ladilo oku domácich i návštevníkov? Príďte si vybrať to, čo farebne bude pasovať práve k vám a vašej domácnosti. A nezabúdame ani na vôňe, ktoré vám pričaria pokoj rodinnej pohody či romantických chvíľ vo dvojici. (vonné sviečky)
Ak patríte medzi domácich kutilov či aranžerky a radšej si všetko vyrobíte sami aj pre vás sa u nás nájdu materiály a pomôcky, ktoré vám zjednoduchšia vaše úsilie. (taviace pištole a pod.)
K mnohým záhradám patria aj rodinní miláčikovia. Aj pre tých vám ponúkame kvalitnú, vitamínovú stravu, ktorú určite časom oceníte pri pohľade na zdravie vášho psa či mačky.
Záhradné centrum Vám ponúka aj možnosť ušetriť pri použití vernostnej karty Cashback card.
Príďte si spríjemniť vašu novú jar.
Všetko čo sa do záhrady ráta, nájdete vždy u Charváta.