Peter Lipa zavíta do Piešťan v piatok 10. marca v priestoroch Elektrárne Piešťany.

[evp_embed_video url=“http://ftp.tvkarpaty.sk/2017/03_marec/Peter_Lipa_do_10_3.mp4″ template=“mediaelement“]

Špičkový jazz v unikátnych priestoroch. Elektrárňa Piešťany pozýva na koncert najlepšieho slovenského jazzmana, ktorého bude doprevádzať band plný hviezd.
Peter Lipa a jeho hostia Radovan Tariška, Michal Fedor, Michal Šimko a Peter Lipa ml. zavítajú do Piešťan v piatok 10. marca. Začiatok koncertu je o 19.30 h.
Najvýznamnejšia osobnosť slovenského jazzu, spevák, skladateľ a organizátor festivalov predstaví v Piešťanoch svoj najnovší album s názvom Podobnosť čisto náhodná. Peter Lipa na toto LP zaradil skladby s textami Milana Lasicu, ktoré vznikli za posledných 35 rokov.
Okrem starších hitov z albumov Lipa spieva Lasicu a Návšteva po rokoch obsahuje LP aj nové verzie piesní Podobnosť čisto náhodná a Sťahovaví vtáci. Tie nahral Peter Lipa Band v zložení: Radovan Tariška (saxofón), Michal Fedor (bicie), Michal Šimko (basa) a Peter Lipa ml. (klávesy).
Hviezdne obsadenému bandu už tlieskali návštevníci Jarných Bratislavských jazzových dní. Zážitok z dobrej hudby umocní unikátny priestor Elektrárne Piešťany. Táto industriálna pamiatka dýcha históriou a má špecifickú akustiku.

Koncert formácie Peter Lipa Band sa uskutoční v piatok 10. marca o 19.30 h.

Vstupné: 12 eur. Vstupenky je možné kúpiť cez www.ticketportal.sk.

Peter Lipa A4