Ponúkame na predaj novostavbu v obci Zavar

Informácie: 0950 45 45 96, realitytv@centrum.sk

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v obci Zavar, v novovznikajúcej časti obce. V obci je štandardná občianska vybavenosť.
Samotný dom leží na rovinatom pozemku v tvare obdĺžnika, úžitková plocha pozemku je 1080 m2 a zastavaná plocha 136 m2. Jedná sa o nedokončenú novostavbu v stave holo domu. Chýba len dokončiť kúrenie tzn. jednotku tepelného čerpadla, ďalej vodárničku a žumpu. Interiér si každý môže dokončiť podľa vlastných predstáv, od vypínačov, svietidiel až po nábytok.
V obývacej izbe je položená plávajúca podlaha, vo veľmi príjemnom odtieni. V kúpeľni sa nachádza vaňa a aj sprchový kút, čo je veľká výhoda. WC je úplne oddelené. Na stenách sú dokončené stierky, okná sú plastové a na streche je položená škridla. Kúrenie je podlahové ale je aj možnosť spríjemniť si chvíle pred praktickým krbom. Do domu sa vchádza cez bezpečnostné dvere a k pozemku vedie betónová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza el. prípojka, studňa a žumpa. Dom je veľmi slnečný, prostredie tiché a v blízkosti sa nachádza aj zastávka autobusu.
Ak chcete bývať v novom ešte do leta, neváhajte nás kontaktovať, tento dom vám to vie splniť!!!
3D pôdorys domu:
http://www.floorpad.com/Fapp/Published.aspx?pubid=3d60faca-0be9-4168-a0bd-e55ad84db305

Cena: 130 000,00 €

D-H-1