Vyberte si priestranný dom s garážou pri sídlisku JUH

Informácie: 0950 45 45 96, realitytv@centrum.sk

Štát: Slovensko
Okres: Piešťany
Mesto: Piešťany
Vlastníctvo: osobné
Druh: Rodinný dom
Typ: predaj – exkluzívne

Počet poschodí 2
Počet izieb 5
Zastavaná plocha 146 m²
Celková rozloha 232 m²
Rozloha pozemku 217 m²
Úžitková plocha 232 m²
Vlastníctvo osobné
Stav po rekonštrukcii
Status aktívne
Kúpeľňa vaňa a sprchovací kút
Vykurovanie vlastné – plyn
Terasa áno
Pivnica 25 m²
Garáž áno – 1 auto
Inžinierske siete áno
Postavené z tehla
Zariadenie nezariadený
Strecha pôvodná
Krb áno

Ponúkame na predaj priestranný zrekonštruovaný rodinný dom s dvorom a garážou. Dispozične pozostáva zo suterénu, prízemia a obytného podkrovia. Suterén (pivnica) sa využíva najmä ako kotolňa a skladový priestor. Na prízemí domu sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, priestranná obývacia izba (pôvodne dve miestnosti) s jedálenskou časťou a krbom, dve izby, kúpeľňa s rohovou vaňou a sprchovým kútom, samostatná toaleta a schodisko. Poschodie, ktoré je predpripravené na užívanie ako samostatná bytová jednotka, pozostáva z chodby s kuchynským kútom, dvoch väčších izieb – spální, dvoch menších miestností využívaných ako šatníky a z kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou. Orientácia izieb (okrem obývačky) je do slepej pokojnej uličky.

Nečakaná priestrannosť, 5 izieb, 2 kúpeľne, vonkajší a vnútorný krb, dvor ideálny na grilovanie a posedenie s priateľmi, garáž na diaľkové ovládanie, blízkosť najdôležitejších úradov a najobľúbenejších obchodov v meste Vás presvedčí, že dom s dvorom vždy vyhrá nad kúpou panelákového bytu.

Slnečný dvor je orientovaný na juh. Murovaný krb a zastrešený priestor na posedenie poskytuje možnosti grilovania a oddychu. Dvor je nenáročný a ideálny pre záujemcov, ktorí nemajú dostatok času, či záľubu v záhradníčení, zároveň poskytuje výbeh pre psíka.

Samostatne stojaca garáž na diaľkové ovládanie má vstup od Krajinskej cesty, čo umožňuje bezpečné parkovanie pre osobné vozidlo ako aj rýchle napojenie na hlavný ťah mesta a na diaľnicu. V garáži sa nachádza aj pivnica na skladovanie zeleniny a hobby kútik. Celková rozloha pozemku je 217 m2 a zastavaná plocha 146 m2.

Dom je bez tiarch, čistý, udržiavaný, v dobrom stave, kúpou voľný a pripravený k okamžitému nasťahovaniu nového vlastníka.

D-AB-4