,,AHOJ“ PRIPRAVIL PRE DETI ĎALŠIU ZAUJÍMAVÚ AKCIU

[evp_embed_video url=“http://ftp.tvkarpaty.sk/2017/03_marec/Z_11_ahoj_petras_sutaz_ludovky.mp4″ template=“mediaelement“]

Jednou z najdôležitejších vecí pri výchove detí je bezpochyby správne vypĺňanie ich voľného času, ktorý majú po škole. Pomoc pri tejto úlohe rodičom poskytuje aj piešťanské Centrum voľného času AHOJ. Do tohto centra chodí celkovo asi 630 detí. V stredu 15. marca zorganizovalo toto centrum veľmi peknú akciu s názvom „Putovanie za ľudovou piesňou“, ktorej sa zúčastnilo niekoľko desiatok detí, ktoré prišli podporiť aj ich rodičia. Táto akcia sa organizuje každý rok. Deti reprezentovali dediny a to v ich typických krojoch. Výkony jednotlivých detí posudzovali učiteľky hudobnej výchovy. Tie sa po akcii vyjadrili, že úroveň bola veľmi dobrá. Deti sa na svoje vystúpenie pripravujú počas celého roka a aj tento rok bolo na nich vidieť, že ich to baví.
Podujatie skončilo vyhodnotením detí. Aj to je forma, ako deti motivovať, aby sa stále zlepšovali. Pred samotným hodnotením deťom, rodičom a učiteľkám poďakoval riaditeľ centra za to, čo dokázali za posledný rok.