Playback show vo Fontáne už 13-krát

[evp_embed_video url=“http://ftp.tvkarpaty.sk/2017/03_marec/Z_12_playbackshow_fontana_oprava.mp4″ template=“mediaelement“]

22. marca zorganizovalo MKS Piešťany 13. ročník súťaže playback show, v ktorej sa predstavili žiaci základných škôl. Dominovali najmä deti zo škôl z okolia Piešťan. Imitácia spevu na hudbu bola rozdelená do dvoch vekových kategórii. Tú prvú tvorili deti od 7 – 11 rokov a druhú kategóriu predstavovali účinkujúci vo veku 12 – 15 rokov. V čom spočívala príprava súťažiacich?
Porota tento rok mala naozaj ťažkú úlohu, pretože výkony súťažiacich boli pomerne vyrovnané. Hodnotil sa najmä celkový dojem, choreografia, práca s mikrofónom a nápaditosť imitátora.
Čas, v ktorom sa porota radila vyplnila pekným synchronizovaným tancom na pódiu ZUŠ, ktorá uchvátila celé publikum. Najkrajším momentom pre súťažiacich je samozrejme vždy vyhodnotenie.
V prvej kategórii 3. miesto obsadila Petronela Klinovská zo ZŠ Komenského z Vrbového a nezvyčajne druhé tretie miesto patrilo Filipovi Majerníkovi zo ZŠ v Krakovanoch. 2. miesto svojou presvedčivou imitáciou obsadila Timea Zoe Babačová a prvé miesto Terézia Vančová zo ZŠ Komenského z Vrbového.
V druhej kategórii nebolo udelené tretie miesto. 2. MIESTO patrilo jedinečnému vystúpeniu dua Elišky Jankechovej a Samuela Macháča.
Nezameniteľné číslo plné pohybu, temperamentu a presvedčivosti podala Chiara Trevisan za čo získala prvé miesto. Jej obľúbenou interpretkou, ktorú výborným spôsobom imitovala bola Dominika Mirgová s piesňou Dole.
Slová víťazky Chiary sú nepochybne hodenou rukavicou pre tých, ktorí sa chystajú o rok do súťaže Playback show 2018.