Ponúkame 3-izbový byt v okrajovej časti Piešťan

Cena: 59 900,00 €
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v okrajovej časti Piešťan, o rozlohe 94m2, s jedinečným výhľadom na letisko. Slnečný byt sa nachádza v atypickej časti mesta, ktorá ponúka maximálny pokoj a kľud. Byt sa nachádza na prvom poschodí.
Byt je priestranný a vzdušný s vynikajúcou orientáciou východ – západ. Byt prechádza úplnou rekonštrukciou, ktorá bude čoskoro ukončená. Dispozícia bytu sa rekonštrukciou zmenila. Obývacia miestnosť sa spojila s kuchyňou, tým vznikol obrovský, vzdušný a presvetlený priestor. Rekonštrukcia zahŕňala nové elektrické rozvody, sádrokartónové stropy, nové omietky a stierky, nový elektrický kotol značky PROTHERM ( medené trúbky ). Keďže v byte pôvodne bolo kúrenie z pivnice na tuhé palivo, v byte je možnosť kúrenia aj krbom, ktorý v zimných mesiacoch ušetrí už aj tak veľmi nízke náklady na bývanie. V byte je WiFi + TV ( LOMBARD ).
Pod bytom sa nachádzajú dve veľké pivnice ( 25m2 ), ktoré v letných mesiacoch poslúžia ako spoločenské miestnosti na oddych a schladenie sa a v zime na uskladnenie dreva do krbu. Pod oknami bytu sa nachádza predzáhradka cca 50m2, ktorá patrí k bytu a môže slúžiť ako parkovacie státie. Za bytovým domom, zo západnej strany, sa nachádza pozemok o veľkosti 6x30m, ktorý oceníte v lete na grilovanie a poprípade na kúpanie v bazéne.
V najbližšom období bude bytový dom aj zateplený s komplet novou fasádou.
Mesačné náklady na bývanie sú 90€ mesačne!!!
Bytov s pozemkom ako je tento v Piešťanoch nenájdete.