Hudobno – zábavný program pri príležitosti Svetového dňa humoru v kinosále FONTÁNA

12. ročník kultúrneho stretnutia Bavíme sa navzájom sa niesol v znamení tanca, spevu, recitácie, dramatizácie či humoru. Popoludnie otvorili dve tanečné vystúpenia v podaní žiakov Základnej umeleckej školy, vďaka čomu sa aj znížil vekový priemer celého osadenstva. Moderátorsku taktovku programom prebrala ľudová rozprávačka z Krakovian Ozefa Omáčkech.
Umelecké slovo si tento rok zobrali dvaja recitátori, ktorým sa podarilo priviesť obecenstvo k slzám dojatia, spomienok či zamyslenia nad životom.
Tento rok sa naozaj veľa spievalo. Za jednotlivé organizácie vystúpilo viacero sólistov, ktorí si zobrali hudobný nástroj ako doprovod, alebo sa odvážili zaspievať aj acapella.
Ľudová pieseň a šlágre našich starým mám hrali prím. Viaceré spevácke zoskupenia z Piešťan a blízkeho okolia potešili poslucháčov. Hudobný výber každej skupiny bol výnimočný a špecifický.
Liga proti rakovine aj tento rok opäť prekvapila svojím novonacvičeným tanečným vystúpením. A aby im to išlo naozaj do rytmu zvolili si nezvyčajný hudobný výber.
Takmer dvojhodinový program vzájomnej zábavy v kine Fontána je pre tento rok za nami. Za týmto milým popoludním stojí Metské kultúrne stredisko v Piešťanoch.