Svieža jarná správa zo SOŠ záhradníckej v Piešťanoch

S pribúdajúcimi lúčmi slnka sa príroda rýchlo zobúdza a tým volá záhradníkov do záhonov, na čerstvý vzduch. Pôda už netrpezlivo čaká na šikovné ruky žiakov a učiteľov SOŠ záhradníckej v Piešťanoch.
Prichádzajúce veľkonočné sviatky už klopú na dvere, a tak aj jarné aranžmány začínajú pribúdať na záhradách, balkónoch i v domácnostiach tých, ktorí obľubujú jar a jej symboly.
Okrem očistných a prípravných prác na školských parcelách či v skleníkoch už teraz sa SOŠ záhradnícka pripravuje na tradičné súťaže v oblasti floristiky. Teraz je ten čas, kedy sa manažujú všetky práce, ktoré prinesú žiadanú úrodu a úspešné výsledky.
SOŠ záhradnícka Vám ponúka celú škálu jarných a letných kvetov, ktoré si môžete prísť vybrať a zakúpiť do školského skleníka, kde vám tiež radi poradia, ak ste aj začiatočníci a ešte nemáte skúsenosť s kvetmi, ktoré by vyhovovali klíme vašej záhradky či predzáhradky.
Je to i čas podávania prihlášok pre štúdium na stredné školy. Ak máte radi vôňu záhrady, radosť z úrody, ktorú ste nadobudli značným prispením svojej šikovnosti a práce svojich rúk, neváhajte a od budúceho školského roka už môžete dopĺňať svoje vzdelanie aj v tejto svojej obľúbenej záhradnej činnosti.