DOMOSS rád prekvapuje, v Piešťanoch prezentoval svoju exkluzívnu značku MyBath

[evp_embed_video url=“http://ftp.tvkarpaty.sk/2017/05_maj/Domoss_MyBath_Kursalon_oprava.mp4″ template=“mediaelement“]

DOMOSS neustále prekvapuje svojich zákazníkov. Dalo by sa povedať, že ich až rozmaznáva. Okrem otvorenia nového obchodného centra, ktoré sa nachádza v Piešťanoch na Bratislavskej ulici, 26. a 27. apríla do Kursalónu priniesol jedinečnú výstavu ISH SK s podtitulom „MyBath – To najlepšie zo svetového kúpeľňového dizajnu na jednom mieste“.
Značka MyBath je značkou tradičnej piešťanskej firmy DOMOSS. Táto exkluzívna značka prináša to najlepšie, najkvalitnejšie a najpredávanejšie zo sveta kúpeľní. Filozofiou MyBath je, aby ste na jednom mieste našli všetko, čo potrebujete do svojej kúpeľne.
Pod označením MyBath nájdete celoslovenskú sieť kúpeľňových štúdií a predajní štýlovej kúpeľňovej sanity, obkladov a trendových doplnkov svetových značiek.
V Kursalóne DOMOSS svojim zákazníkom a obchodným partnerom ukázal to, čo mohli tento rok vidieť na medzinárodnej výstave kúpeľňového dizajnu a sanity ISH vo Frankfurte nad Mohanom. A neboli to žiadne štandardné zariaďovacie predmety, na aké sme zvyknutí. V nádhernom prostredí piešťanského Kursalónu si návštevníci mohli prezrieť to najnovšie od exkluzívnych značiek Duravit, Hansa, Hüppe, Hansgrohe, Bette, Villeroy & Boch, SanSwiss a mnohých ďalších. Zaujímavosťou výstavy boli dizajnérske kúsky, ktoré vynikali v čoraz viac obľúbenejšom URBAN – štýle – na paletách a bublinkových fóliách v romantickom prostredí kúpeľnej dvorany.
Mali ste možnosť vidieť „Luxus na paletách“. Na výstave sa prezentovali špičkoví svetoví výrobcovia. Značka Duravit je známa spájaním svojho mena s prvotriednymi dizajnérmi – prvýkrát sa im však o dizajnérsku sériu postarala žena. Za sériou Luv – design, stojí prvotriedna dánska dizajnérka Cecilie Manz a jej kúsky sú očarujúco nadčasové.
Videli ste už oceľovú vaňu zahalenú do luxusnej módnej tkaniny? Na tejto výstave ste mohli nechať uniesť kontrastom titánovej ocele s čelami potiahnutými s vode odolnou tkaninou. Dokonca je využiteľná aj v exteriéri.
To najlepšie zo špičkového svetového dizajnu kúpeľní a sanity si budete môcť v Piešťanoch prezrieť opäť o dva roky pod taktovkou značky MyBath.
Ak ste výstavu nestihli, máte možnosť jednotlivé dizajnérske kúsky vidieť v kúpeľňových štúdiách Domoss a MyBath. Odborný personál vám ochotne poradí a vypracuje cenovú ponuku. Kúpeľňové štúdiá DOMOSS a komplexné informácie nájdete aj na www.domosskupelne.sk alebo www.mybath.sk.