S FANINTERIÉROM sa staňte dizajnérom vlastných predstáv

Chcete si zariadiť svoj BYT, DOM alebo KANCELÁRIU? V Piešťanoch na Teplickej ulici nájdete vkusnú predajňu spoločnosti FANINTRIÉR, ktorá ponúka výrobu nábytku na mieru do akýchkoľvek priestorov. Okrem toho, že sa predovšetkým špecializuje na kuchynské linky, vstavané skrine, nábytok do spální a detských izieb zariadiť vedia aj kancelárie, bary ale aj iné komerčné priestory.

FANINTRIÉR nedávno predstavil zaujímavú novinku – najprepracovanejší 3D ONLINE Creator na Slovenskom trhu. Ušetríte nie len svoj čas ale plánovanie vášho interiéru vás bude aj baviť. A nie len to. Návrhom vašej kuchyne alebo iného nábytku môžete aj ušetriť, pretože sami tvoríte cenu nábytku. V 3D plánovači si môže každý klient meniť dekory, rozmery a komplet všetko podľa svojho vkusu a podľa individuálnej potreby konkrétneho priestoru. Staňte sa na malý moment dizajnérom vlastných predstáv.

Filozofiou firmy FANINTRIÉR je, aby ste svoj dom, byt alebo iný priestor zariadili na jednom mieste a nemuseli ste chodiť do viacerých predajní. V nových priestoroch v Piešťanoch si môžete pozrieť široký výber materiálov, z ktorých sa vyrába nábytok ale môžete si vyskúšať aj mechanizmy vstavaných skríň a kuchynských liniek. Prioritou FANINTRIÉR-u je poskytnúť zákazníkom výrobok najvyššej kvality za najnižšiu cenu. Preto spolupracuje len s kvalitnými, spoľahlivými dodávateľmi materiálov ale aj spotrebičov. Vstavané skrine vám poskytnú dokonalý prehľad o veciach každodennej potreby. Ide o veľmi užitočný a štýlový doplnok interiéru. Vstavanú skriňu, kuchyňu alebo šatník dokáže FANINTRIÉR zladiť s akýmkoľvek prostredím a pôvodným nábytkom. V predajni na Teplickej ulici môžete preto vidieť ponuku rôznych materiálov a farieb. Kuchynské linky zhotovujú na mieru alebo ako sektor podľa požiadaviek klienta. V predajni si môžete vybrať aj kvalitné mechanizmy, ktoré sú základným predpokladom životnosti kuchynskej linky. Samozrejmosťou je výber kvalitnej a peknej pracovnej dosky. Nechýba možnosť zabudovať pri samotnej montáži novej kuchynskej linky všetky spotrebiče, ktoré vám FANINTRIÉR taktiež zabezpečí. Starosť klienta bude minimálna a jeho tvorivosť maximálna. 3D plánovač uplatní v praxi všetky klientove predstavy a ten bude mať spomienku na to, ako navrhoval svoj byt alebo dom.

Osobné stretnutia so zamestnancami FANINTRIÉR-u odporúčame dohodnúť na telefónnom čísle 0903 946 004 alebo prostredníctvom e-mailu info@faninterier.sk.
Dohodnete si termín konzultácie alebo termín zamerania priestorov priamo v pohodlí domova. Na facebookovej stránke faninterier si môžete pozrieť realizované zákazky ale dozviete sa tam aj iné novinky. Okrem toho tam nájdete nový ONLINE katalóg D kuchyne. Spoločnosť FANINTRIÉR vás pozýva do svojej predajne.