Predčasný deň detí s Myškou sa vydaril na jednotku

[evp_embed_video url=“http://ftp.tvkarpaty.sk/2017/05_maj/Z_22_den_deti_samko.mp4″ template=“mediaelement“]

Hoci podľa kalendára je deň detí až o pár dní, Občianske združenie Myška sa rozhodlo potešiť malých kamarátov skôr. Na námestí pred Priorom v piatok čakalo na deti množstvo atrakcií. Okrem zábavy však Myška pomáha najmä deťom a rodinám, ktoré to najviac potrebujú.
Okrem obrej nafukovacej šmýkačky úspech zožala aj veštica, maľovanie na tvár, kaderníčka, kreslenie, nafukovacie gule a héliové balóniky.
Občianske združenie Myška pomáha týraným ženám, deťom a rodinám. Piatkové zábavky tak boli určené predovšetkým na podporu takýchto rodín. Na piatkovej akcii sa zúčastnila aj žena v núdzi, s chorými deťmi, ktorej Občianske združenie veľmi pomohlo.
Občianske Združenie Myška pomáha nezištne deťom, rodinám aj jednotlivcom a obrátiť sa na ňu môžu všetci, čo potrebujú pomoc. Vďaka sieti kamarátov, sponzorov a známych Myška dokáže aj odporučiť potrebných lekárov, či inštitúcie a poradiť.
Deň detí bol teda oslavou doterajšieho úspechu Občianskeho združenia, a tým bola nezištná pomoc. Myška dúfa, že spokojných a šťastných rodín bude stále viac a viac.