Program otvorenia kúpeľnej sezóny prilákal do parku množstvo fanúšikov

Otvorenie Letnej kúpeľnej sezóny vrcholilo v poobedňajších a večerných hodinách už tradične pod Mušlou. Zábava pribúdajúcimi hodinami gradovala a na hlavnom koncerte nebolo už v hľadisku jediného miesta. Skoro poobede park rozozvučali a prebrali páni z Funny Fellows, ktorí si improvizačne dali spoločnú pieseň s moderátorkou Veronikou Paulovičovou
Kapela okrem toho, že hrala pod Mušlou, hrala aj počas sprievodu a kapelník sa skromne priznal, že sú jediná kapela na Slovensku, ktorá to robí.
Celým otvorením profesionálne sprevádzala moderátorka a herečka Veronika Paulovičová, ktorá si tiež otvorenie užívala.
Pred kapelami a spevákmi so zvučnými menami svoje zručnosti a talent v oblasti tanca predviedli aj žiaci zo Základnej umeleckej školy v Piešťanoch.
Večerný program, na ktorý sa schádzalo čoraz viac a viac návštevníkov odštartovala skupina Hrdza, tentoraz s novou speváčkou, na ktorú sa množstvo fanúšikov prišlo pozrieť. Hoci je skupina spolu už vyše10 rokov, zviditeľnila sa iba nedávno v komerčnej talentovej súťaži.
Po hrdzavení sa už horúci večer pokúšal latino rytmami rozpáliť aj kubánsky spevák Lazaro so svojími exotickými tanečnicami. Potom už nič nebránilo hlavnému ťahačovi večera, speváčke Kristíne pred vystúpením.
Zábava v parku pokračovala až do neskorších hodín, horúci večer našťastie neprekazili žiadne búrkové mračná.