Pre spoločnosť Inalfa Roof Systems Slovakia je dôležitá spokojnosť zamestnancov

[evp_embed_video url=“http://ftp.tvkarpaty.sk/2017/07_jul/Inalfa_den_deti1oprava.mp4″ template=“mediaelement“]

Spoločnosť Inalfa Roof Systems Slovakia, ktorá sídli v neďalekých Krakovanoch sa o svojich zamestnancov príkladne stará. Dôkazom nie sú iba rôzne zamestnanecké benefity, ale aj už v poradí šiesty Family day, ktorý zorganizovala pre svojich zamestnancov a ich rodiny.

Na Family day boli pre zamestnancov a ich deti pripravene rôzne atrakcie. Lákadlom boli nielen skákacie hrady a zámky, maľovanie na tvar, čí preteky v detských autíčkach. Najväčšou atrakciu boli hasiči a ich penová party. V horúcom letnom počasí sa v pene vyšantili nielen deti, ale aj dospelí. Najväčšiu radosť z celej akcie mali samozrejme deti, ktoré mali čo robiť, aby všetky atrakcie vyskúšali.

Aby zamestnanci nezostali hladní, spoločnosť pre nich pripravila obľúbenú cigánsku pečienku, hot dogy, koláčiky, pivo a podobne pochúťky. Plusom bolo aj menu špeciálne pre deti.

Počas Family day poskytla spoločnosť aj prehliadky vo výrobe, zväčša rodinní príslušníci sú zvedaví, kde ich blízky pracujú. Rodiny zamestnancov spoločnosti Inalfa Roof Systems Slovakia sa mohli presvedčiť, že ich rodinný príslušníci pracujú v bezpečnom a čistom pracovnom prostredí.

 

Inalfa Roof Systems Slovakia je rýchlo sa rozvíjajúca firma a z dôvodu nových projektov pre najväčšie automobilky aj v súčasnosti hľadá do svojich radov pracovníkov, ktorí majú záujem o perspektívnu prácu. Nový zamestnanci môžu očakávať nadštandardné finančné ohodnotenie doplnené zaujímavými benefitmi.