Ilúzie otvorili novú umeleckú sezónu v Dome Umenia

V piatok večer Dom Umenia slávnostne otvoril už 37. umeleckú sezónu. Otváračom tejto sezóny bola zaujímavá divadelná hra Ilúzie, ktorá svojím priebehom a aj zvučnými menami pritiahla množstvo návštevníkov.
Divadelná hra Ilúzie vyšla z pera mladého ruského režiséra Ivana Vyrypajeva a odlišuje sa ako príbehom, tak aj réžiou. Herci totiž nehrajú ako obvykle, ale sú iba rozprávačmi. Zvučne herecké mená ako Zuzana Kocúriková, Božidara Thurzonovová, Martin Huba a Dušan Jamrich sa s tým však dokonale popasovali.
Po hre nasledovala ako obvykle recepcia pre pozvaných. O skvelé občerstvenie sa starala Hotelová Akadémia v Piešťanoch spolu so svojími študentami. O príprave takéhoto pohostenia nám čo to prezradil riaditeľ Hotelovej akadémie Ladislav Blaškovič.
Na nadchádzajúcu umeleckú sezónu v Dome Umenia sa môžu tešiť milovníci všetkých umeleckých žánrov. Najväščie kino na Slovensku si pripravilo aj čerešničku na torte, ktorou sú priame prenosy z Metropolitnej Opery v New Yorku.
Začiatok umeleckej sezóny v Dome Umenia sa teda nad očakávania vydaril. Podľa pripravovaných podujatí sa bude počas celej sezóny na čo tešiť.