Najkrajšiu výzdobu na Dušičky aj Vianoce kúpite u Charváta

Záhradné centrá Charvát pozývajú všetkých do svojich predajní. Manželia Charvátovci nenechali nič na náhodu a pre zákazníkov si pripravili nielen pestrú dušičkovú ponuku, ale predajne žiaria aj novým vianočným tovarom.
Keďže sa sviatky spomínania rýchlo blížia, v Záhradnom centre nájdete všetko, čo na Dušičky potrebujete. Od krásnych, ojedinelých náhrobných kahancov, až po tradičné, umelé ozdoby. Nepochybne najzaujímavejším artiklom sú ručne robené náhrobné vence, či aranžmány. Každý z nich je jedinečný originál a šikovné aranžérky dokazujú, že predstavivosti sa medze naozaj nekladú. Môžete si vybrať už z ponuky hotových vencov, alebo si môžete dať vytvoriť vlastný podľa svojich požiadaviek. V centre nájdete aj množstvo živých, črepníkových kvetov a takisto aj milé dekorácie na nadchádzajúci Halloween.
Keďže jeseň je čas aj na rekultiváciu záhradok, všetky potrebné veci nájdete na jednom mieste. Či už metly, rýle, motyky, hrable, alebo lopaty. Príďte sa k Charvátovcom aspoň pokochať krásnou výzdobou a určite si nejednu vec vyberiete.