STAR TRACK – koncert v Malej sále

[evp_embed_video url=“http://ftp.tvkarpaty.sk/2018/04_april/bez_kom_STAR_TRACK_muzikalove_hviezdy.mp4″ template=“mediaelement“]

Bez komentára.

Spevácka skupina STAR TRACK

Zoskupenie jedinečných hlasov, troch mladých muzikálových spevákov a hercov Mirky Partlovej, Petra Makranského a Dáriusa Kočiho z divadla Nová Scéna v Bratislave prináša divákom úžasný súzvuk. Ich spev vás prenesie do úplne iného rozmeru, poskytne nečakane silný umelecký zážitok spojený so silnou emóciou príbehov z muzikálového sveta, ale i klasickej svetovej tvorby.

Mirka Partlová
Najpôvabnejšia členka speváckej skupiny STAR TRACK, zároveň kapelníčka skupiny. Herečka a speváčka, sólistka Novej scény Bratislava. Absolventka hudobnodramatického odboru Štátneho konzervatória Bratislava. Jej prvá postava bola mladučká Ofélia v muzikáli Hamlet na Novej Scéne. Po tomto úspechu pokračovala postavami Anny v muzikáli Klietka Bláznov, Crissy v muzikáli Hair, Minnie Fayová v Hello Dolly a nemenej úspešná postava Aničky v Na skle maľované. Účinkovala v nádherných kusoch ako Neberte nám princeznú, West Side Story, či Fontána pre Zuzanu. Jej kroky viedli aj na slávne dosky SND kde si zahrala v hre Dom nad oceánom. Popularitu jej priniesla televízia a najmä seriál Panelák a nezabudnuteľná Angie.

Peter Makranský
Nemenej populárny člen speváckej skupiny STAR TRACK. Unikátny hlas si zaspieval s Helenou Vondráčkovou, Mirkou Partlovou, Nelou Pociskovou a ďalšími. Spevák a herec, sólista divadla nová Scéna Bratislava, absolvent konzervatórií v Bratislave a Prešove. Už ako dieťa hviezdil v muzikáli Oliver. Na Novej Scéne Bratislava pôsobil v muzikáloch West Side Story, Fontána pre Zuzanu, František z Assisi, BoyBand. Stvárnenie hlavných postáv najúspešnejších muzikáloch súčasnosti Rómeo a Júlia, Ôsmy svetadiel, Pokrvní bratia, Bedári, … otvárajú hviezdnu cestu veľkému talentu. Rovnako pôsobí v televízii a dabingu. Popularitu a obľúbenosť mu priniesli televízne postavy (seriál Chlapi neplačú).

Dárius Kočí
Najmladší, najvyšší člen speváckej skupiny STAR TRACK. Na jednom pódiu hráva s Mirkou Partlovou, Sisou Sklovskou a mnohými známymi umelcami. Spevák a herec, sólista divadla nová Scéna Bratislava, absolvent Štátneho konzervatória Bratislava. Hviezda muzikálu Mozart, pôsobil v muzikáli Ôsmy svetadiel, v hlavnej úlohe muzikálu Princ a Večernica, v hudobnej rozprávke Bajaja, muzikál Obchod na korze, komédii Sluha dvoch šéfov a Dotyky – koncert o nás a svetových muzikálových bestselleroch Pokrvní bratia a Bedári. Okrem divadelných dosiek je nemenej úspešný aj v dabingu a televízii
( Tajné životy.)