Hudobný koncert Richarda Müllera a Adely Vinczeovej vypredal Dom umenia

[evp_embed_video url=“http://ftp.tvkarpaty.sk/2018/04_april/Z_16_muller_koncert.mp4″ template=“mediaelement“]

V pondelok 16. apríla sa v piešťanskom Dome umenia uskutočnil dlho očakávaný hudobný koncert Richarda Müller a Adely Vinczeovej, ktorý je známy pod názvom Ona a on Tour. Vypredaná sála bola dôkazom toho, že piešťančania a ľudia z okolia majú stále záujem o nové kultúrne zážitky.
Richard Müller v prvej polovici koncertu potešil divákov piesňami z jeho najnovšieho albumu 55, ktorý vyšiel v roku 2016. Po prestávke na javisko vstúpila jeho múza Adela Vinczeová, ktorá odspievala jednu pieseň a ďalej bavila hostí v hľadisku svojím typický humorom.
Richard Müller spomínal na pekné časy, ktoré prežil v Piešťanoch a taktiež neustále spolu a Adelou vyzdvihovali atmosféru v dome umenia a aktívnych hostí, medzi ktorými sa objavila i známa slovenská herečka Mária Kráľovičová.
Publikum na nohách, neutíchajúci aplauz a niekoľko vytlieskaných prídavkov potvrdili, že Richard Müller patrí medzi najlepších slovenských hudobníkov. Spolu s Adelou sa im podarilo vytvoriť výbornú atmosféru, ktorá bude rezonovať v hosťoch ešte dlho po koncerte.