Na slávnostnom programe Osobnosť mesta Piešťany boli ocenení významní občania

[evp_embed_video url=“http://ftp.tvkarpaty.sk/2018/05_maj/Z_20_osobnost_mesta_PN.mp4″ template=“mediaelement“]

V sobotu 12. mája sa v Dome umenia uskutočnila dlho očakávaná udalosť. Primátor mesta Miloš Tamajka odovzdal ceny Osobnostiam mesta Piešťany v jedenástich kategóriách.
Celý program sa niesol v duchu pomoci druhým, dobrej nálady a taktiež sa vyzdvihovali výnimočné a talentované osobnosti, ktoré svojimi skutkami a šikovnosťou pozdvihli mesto Piešťany na vyššiu úroveň.
Medzi ocenené kategórie patrili Čin roka, Filantrop roka, Kultúrny počin roka, Osobnosť v environmentálnej oblasti, Kultúrna osobnosť, Osobnosť v sociálnej oblasti a rôzne športové kategórie ako Najúspešnejší mládežnícky a dospelý športovec, Tréner či Najúspešnejší kolektív.
Galavečerom hostí sprevádzal moderátor Peter Varinský a taktiež hudobná formácia BL Gospel, ktorá niekoľkokrát vystúpila na pódiu s krásnymi svetovo známymi piesňami.
Podujatie bolo dôkazom toho, že v kúpeľnom meste Piešťany sa nachádza mnoho talentovaných osobností, ktoré sa snažia zveľaďovať oblasti, ktorým sa venujú. Všetkým výhercom bola odovzdaná soška, ktorá je symbolom úspechu, dosiahnutého cieľa a vytrvalej práce.