Večerný program Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny sa tešil z veľkej návštevnosti

[evp_embed_video url=“http://ftp.tvkarpaty.sk/2018/06_jun/Z_23_vecerny_program_sobota_OLKS3.mp4″ template=“mediaelement“]

27. ročník otvorenia letnej kúpeľnej sezóny v Piešťanoch sa tešil z veľkej návštevnosti. Ľudia prišli stráviť príjemné sobotňajšie popoludnie do parku, v ktorom na nich čakal bohatý kultúrny program. Veronika Paulovičová moderovala akciu už po niekoľkýkrát.
Nečakaný dážď prekvapil všetkých účinkujúcich i hostí. Popoludňajší program sa na chvíľu prerušil, avšak nikoho to neodradilo od toho, aby si počkal na pokračovanie. Po chvíli sa na javisku objavila hudobná kapela The Cellmates, ktorá patrí medzi popredné slovenské rock and rollové skupiny.
Spevácke trio LadyColors rozprúdilo svojimi hlasmi všetkých hostí, ktorí si užívali večernú atmosféru. Následne na pódiu vystúpil Adam Ďurica. Nevynechal ani jeden zo svojich hitov a ľudia sa bavili vo veľkom, pretože počasie sa opäť umúdrilo. Po ňom sa na pódiu objavila obľúbená skupina Gladiátor.
I keď všetci prítomní pevne dúfali, že počasie im dopraje koncert skupiny Gladiátor bez dažďa, napokon museli svoje vystúpenie pre hustý lejak ukončiť. Všetci však odchádzali s úsmevom na perách, pretože aj počas krátkej chvíle kapela rozprúdila skvelú atmosféru, ktorá dominovala celému popoludňajšiemu programu.