Trebatice majú novú bezplatnú wifi sieť

[evp_embed_video url=“http://ftp.tvkarpaty.sk/2018/07_jul/Z_27_lombard_trebatice_wififree.mp4″ template=“mediaelement“]

Obec Trebatice je známa tým, že sa snaží spolupracovať s rôznymi firmami a usporiadateľmi podujatí. Vedenie obce je v tejto oblasti mimoriadne aktívne, pretože pochopili, že iba spolupráca prináša skutočné výsledky. Najmä tá, ktorá je s lokálnymi firmami, ktorým záleží na tom, ako sa žije v regióne odkiaľ pochádzajú. Internet je síce dnes už samozrejmosťou ale nie na všetkých verejných priestranstvách. Preto sa vedenie obce rozhodlo aj túto oblasť ešte viac sprístupniť ľuďom.
Areál zdravia je ozajstným srdcom obce, kde sa stretávajú obyvatelia Trebatíc. Práve preto sa spoločnosť Lombard rozhodla pomôcť vedeniu obce a vybudovala na tomto mieste wifi free zónu.
Nová wifi zóna v Areály zdravia spĺňa moderné požiadavky tejto siete, pretože dnes internet využíva takmer každý a neustále sa zvyšujú požiadavky na kvalitu pripojenia a rozsah dát.
Spolupráca obce s podnikateľmi, ktorí majú korene v tejto obci sa ukazuje pre obec veľmi výhodná. Za pomoci podnikateľov sa realizujú rôzne investičné projekty ale aj podujatia. Spolupráca s firmou Lombard vybudovaním wifi zóny zďaleka nekončí.